Bej eksperiencen tek DENTISTI me te kenaqshme

SHERBIMET TONA

Kirurgji Orale

Klinika merret me sëmundje defekte dhe demtime që përfshijnë regjionin oral dhe maxillofacial.

Per me shume info rreth kirurgjise orale kliko ketu

​ 

Implantologji

Klinika jone ofron sherbim profesional dhe, te plota te implanteve dentare ne komoditetin e zyres sone moderne. Ne mund te kujdesemi per çdo kerkese si pjese e trajtimit tuaj ne implantologji.

Per me shume info rreth sherbimit te implantlogjise kliko ketu

Estetike dentare

Klinika Dentare Imperial ofron nje shumellojshmeri te gjere sherbimesh dentare dhe procedura per te trajtuar te gjitha nevojat e pacienteve tane per shendetin e dhembeve. Per me shume info rreth sherbimeve dentare estetike kliko ketu

Ortodonci

Imperial Dental Center trajton te gjitha llojet e defekteve kockore apo te anomali te rritjes me aparate ortodontike fikse apo te levizshme.

Per me shume info rreth sherbimit te ortodoncise kliko ketu

Paqja fillon me nje buzeqeshje

Nene Tereza

KLLËF ZIRKONI + URË DENTARE
Pacienti kishte disa dhëmbë të prishur përpara edhe mungesa të dhëmballëve. Kishte provuar të bënte mbushje të dhëmbëve por estetika[...]
KLLËFË ZIRKONI DHE PUNIME ESTETIKE
Pacienti u paraqit në klinikë me kërkesën për të përmirësuar estetikën. Dëshira e tij ishte që të mos mbante aparat[...]
KËLLËF ZIRONI MBI DHËMBË TË Ç’NGJYROSUR
Pacienti u paraqit në klinikë me çngjyrosje dhe infeksion në dhëmbin e parë. Për shkak të heqjes së nervit kur[...]
PUNIME PORCELANI + ZIRKONI
Pacientja u paraqit në klinikë me një urë të vjetër metal-porcelani me ankesën që shkëputej shpesh dhe mbante erë të[...]
PUNIME ZIRKONI + ESTETIKË
Pacientja u paraqit në klinikë me një dhëmballë të infektuar! Pasi mori trajtimin e nevojshëm problemi tjetër që kishte ishte[...]
KLLËFË ZIRKON + PROCELAN
Pacientja u paraqit në klinikë me një punim e-max të bërë para 3 vjetësh. Dhëmbët më parë kishin qënë me[...]

Gati per takimin tuaj?

Dergo email dhe merr ofertat me te fundit FREE!

Ne ofrojme sherbimet tona per te gjithe grupmoshat.


Femije

Duke filluar me eksperiencen e pare tek dentisti, tek edukimi per higjene te rregullt edhe trajtime apo heqje te dhembeve te qumshtit


Adoleshente

Edukimi ne vazhdim per mirembajtje te higjenes, trajtime te anomalive apo difekteve te dhembeve si edhe te nofullave me ane te aparateve ortodontike


Te rritur

Trajtime te te gjitha llojeve: terapeutike, protetike, kirurgjikale edhe reabilitime komplekse te aparatit te gojes

Bej viziten tende te pare SOT!

Laboratori Dentar Imperial

Laboratori Imperial i vendosur ne brendesi te klinikes ofron me shume lehetesi per pacientin, me shume shpejtesisi  edhe me shume cilesi e garanci. Megjithate laboratori Imperial ofron sherbimet e tij edhe per mjeket apo klinikat e tjera ne te gjithe Shqiperine.

Çfare sherbimesh ofron Laboratori IMPERIAL?

 • 1
  Kellef E-MAX ose E-MAX porcelan
 • 2
  Kellef Zirkon-Porcelan ose Full-Zirkon
 • 3
  Faseta porcelani, Faseta E-MAX, Faseta kompoziti
 • 4
  Mock-up, Provizor rezine, etj

Çfare Thone Pacientet Per NE

Super klinike, bravo stafit dhe drejtuesve. Suksese

Marigleni IT

Doktoreshe Eni eshte e papare! Eshte kaq e dashur dhe e qeshur saqe procesin e rregullimit te dhembeve e ben me shume deshire dhe profesionalizem. Kam shkuar disa here tek Eni dhe ndihem shume rehat sa here shkoj atje. Ua rekomandoj te gjitheve per cmimin, mikpritjen, ambientin, stafin dhe materialet me te cilat kjo klinike punon. Dhembet e shendetshem jane A-ja per nje paraqitje dinjitoze! :)

Ervini AL

Hi my name is genti I just want to say to everyone about this clinic the best one in Albania place you can trust the best stuff ever seen in my life doctoresh eni number 1 I'm so so happy big big thank you..

Genti UK

ARTIKUJ INFORMUES

Implante Dentare + Kllëfe Zirkoni
Pacientja u paraqit në klinikën tonë me mungesë të të gjithë dhëmbëve majtas edhe me mungesën e dy paradhëmballëve djathtas[...]
Ju Mungojne Te Gjithe Dhembet? Si Mund Ti Zevendesoni Ato Me Implante Dentare?
Edentuli quhet mungesa e plote ose e pjesshme e dhembeve. Zakonisht kur mungojne te gjithe dhembet e njeres prej nofullave[...]
Çfare eshte transplanti i kockes?
Me kalimin e kohes kocka e nofulles pas heqjes se dhembeve perthithet. Si pasoje e kesaj perthithje te kockes behet[...]
Perfytyroni buzeqeshjen tuaj te re me nje Mock-Up dentar
Perfytyroni se si do te duket buzeqeshja juaj para se dentisti te beje ndryshimet perfundimisht. Mock-up eshte nje simulim i[...]

STAFI IMPERIAL

Drejtor i Laboratorit

Glidion Repaj

Drejtues Mjekesor

Eni Tutulaku

Laborant

Brisild Repaj


Imperial Dental Center

Adresa:

Rr Elbasanit 

Perball Postes nr 1

phone number

+35569 43 65 000

email address

imperialdentalcenteralbania@gmail.com


© 2018 Made with Thrive Architect.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Instagram
× How can I help you?